Аз не съм им почитателка, но често напоследък се случва да похапнем "там" (няма да споменавам имена да не им правим реклама). Най-ужасно е, че накрая разбирам колко много храна съм изяла, а не съм я усетила дори при консумирането, чак ме хваща страх
Честно казано от време на време ходя да хапвам там, но по-скоро в Subway и pizzalab къщи около софия,луксозни рокли,круиз азия,анцузи nike
Зависи, ако става въпрос за еднократно хранене на крак – да, но за ежедневно хранене не мисля, че са добра алтернатива.
И аз съм съгласна с теб. Няма по-вкусно от сготвеното вкъщи олекотени завивки,франчайз,learn urban planning,зъбни импланти софия
Обожавам да похапвам в pizza lab почивка на планина,екскурзия в сърбия,евтина почивка на планина с басейн,екскурзия до лондон