Евтини български онлайн магазини

Дискусия в 'Шопинг терапия' започната от Mileva, 9/6/15.

1. Mileva

Mileva Потребител

Пазарувам често от интернет и ще се радвам ако споделите магазините, от които вие пазарувате на сносни цени. Не търся определени стоки а всякакви, които са изгодни за покупки (нормални или ниски цени). Може да са за дрехи, електроника, козметика :) всичко, което се сетите :)

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Аз също обичам да пазарувам онлайн, но винаги си купувам от различни сайтове, когато намеря нещо хубаво и просто го поръчвам без значение откъде.

4. elkamanolova

elkamanolova Добре познат потребител

Аз също разчитам на онлайн пазаруването. Купувам дрехи за мен и детето ми от https://caramella-online.com/ . Tам има богат избор от дрехи, които са доста качествени. Винаги успявам да си намеря всичко, което е по моя вкус, а аз съм доста капризна като цяло. Особено след като родих , нямам никакво свободно време и онлайн пазаруването ми спестява много време и излишни нерви.

5. ivafileva

Преди малко разгледах този сайт и си харесах няколко рокли, мисля да си ги поръчам.Дано остана и аз доволна, както теб.

6. pepimili

pepimili Потребител

Много обичам да пазарувам онлайн, защото ми спестява време. Обичам да си разглеждам разни неща в интернет и няма да не си харесам нещо. Мога да препоръчам ето този сайт за обувки http://obuvkite.net/c/damski-obuvki/Damski-kecove пазарувала съм си вече няколко пъти от там и съм много доволна.

7. ivafileva

Мога да прекарвам часове в разглеждане на дрешки в Интернет. :D

Сподели страницата