Фитнеса и работата

Дискусия в 'Отслабване и фитнес' започната от Petko, 27/1/15.

  1. Petko

    Petko Потребител

    Регистрация:
    27/1/15
    Мнения:
    5
    Пол:
    Мъж
    От няколко години активно се стремя да поддържам тялото си и фитнеса ми е нещо като хоби. Проблем, е че напоследък работата ми е по-продължителна като работно време и не остава много време за него. Като цяло се очертават свободни дни единствено уикенда и не знам дали ще мога да продължа в същото темпо като до сега. Въпросът ми е дали ще изгубя тялото си, защото до сега тренирах минимум 4 дни в седмицата а сега ще мога не повече от два?
     
  2. Google AdSense Реклама



    за да скриеш рекламите.
Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Отслабване и фитнес Дрешки за фитнеса 21/1/21

Сподели страницата