Истински черен петък в България?

Дискусия в 'Шопинг терапия' започната от sara, 8/7/19.

1. sara

sara Добре познат потребител

Здравейте! Вие пазарувате ли онлайн? Прави ли ви впечатление изкуственото повишаване на цените точно преди черните петъци у нас? Аз лично много се дразня. На път съм да си откажа да пазарувам онлайн. Все пак реших да пиша тук и да ви попитам дали знаете някой сайт в който черният петък е истински и намалениеята са реални.

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. linkmystica

linkmystica Добре познат потребител

И аз съм на същото мнение. Затова пазарувам само от чуждестранни сайтове, там намаленията са си истински

4. nikipetkov

nikipetkov Добре познат потребител

По принцип е така. И аз много рядко срещам български сайтове, които правят истински намаления на черните петъци. В базар бг обаче смея да твърдя, че е истински. Вече няколко месеца наблюдавам сайта и намаленията са върху реалните цени на продуктите. Общо взето там има всичко, така че горещо ти препоръчвам да провериш! Само не забравяй, че black friday има в последната седмица от всеки месец. Да не вземеш сега да се чудиш защо няма :D

5. sara

sara Добре познат потребител

Благодаря! Не ми се поръчва от чуждестранни сайтове, понеже се притеснявам малко относно доставките. Ще чакам обаче края на месеца да проверя в Базар бг. Нямам търпение! Дано да е така, както казваш!

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Шопинг терапия Черен Петък в Емаг - Офертите преди официалният старт. 28/11/14
Шопинг терапия Черен Петък (Black Friday) - намаления и промоции 28/11/13

Сподели страницата