Кога най-рано мога да разбера дали съм бременна?

Дискусия в 'Бременност' започната от Aneta, 30/7/14.

1. Mama

Mama Активен потребител

Не мога да ти гарантирам, но това което описваш по-горе за мен си е чист признак на бременност. :)

Според мен би трябвало да покаже, защото щом проявяваш признак на бременност, значи е започнал да се отделя хормона, който се отделя при бременност и чрез който реално тестовете показват дали си бременна или не си.

zvezdi4ka харесва това.
  2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. zvezdi4ka

zvezdi4ka Потребител

Благодаря.... ще изчакам още 1-2 дена и ще правя тест.

4. zvezdi4ka

zvezdi4ka Потребител

Здравейте момичета...губите се нещо. Мога да се похваля с две чертички, дано всичко мине наред![​IMG]

Андон Иванов харесва това.
  5. Mama

Mama Активен потребител

Ехееее супер :) Честито, вярвам, че този път всичко ще е наред. Бях сигурна, че си бременна още като споемена за непоносимост към по-силни миризми и миризмата към сладки, които по принцип преди това са ти били любими. ;)

Пожелавам ти тоя път всичко да мине по мед и масло, а бременността да е толква лека, че да не усетиш кога е отминала и бебчето е излязло на бял свят. :sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun:

6. Teduu

Teduu Нов потребител

Здравейте! Искам да попитам, възможно ли е, да съм бременна и да ми дойде цикълът? Питам, защото при една позната се е случило нещо подобно. Половия акт е бил по време на овулация, след това и е дошло нормално и на следващия месец не и е дошло, тогава разбрала,че е бременна. Искам да уточня,че през този един месец не е правила секс.

7. lil_vasileva

lil_vasileva Нов потребител

Tova na koi den ot ovulaciqta e? Ili veche pri zakusnenie ?

8. zvezdi4ka

zvezdi4ka Потребител

Това е в деня, в който трябваше да ми дойде.
    Мама, благодаря ти за подкрепата! <3

9. lil_vasileva

lil_vasileva Нов потребител

Пожелавам ти една безпроблемна бременност. най - хубавото ти предстои! :)))

10. Radostina@

Radostina@ Нов потребител

Искам да попитам кога да си направя тест най рано.На 16 мойта половинка свърши в мен.А на 15 ми свърши цикъла.Кога мога да разбера дали съм забременяла.

11. Radostina@

Radostina@ Нов потребител

Защото днес имам зацапване розово

12. suzi

suzi Нов потребител

Здравйте,
    Първо искам да кажа, че имам изключително редовен цикъл. Следователно трябваше да съм в ОВ окло 17, 18, този месец (ако разбира се всичко е нормално с ОВ- то ми). С моя приятел правехме секс всеки ден преди и по време на предполагаемата ОВ. Няколко дни по-късно вдигнах t*, стана ми лошо и помислих, че се разболявам, изпих две прахчета. Но от тогава вече минаха повече от две седмици, а аз все още съм с хрема и с ТТ 37 градуса от време на време. Следващиятми цикъл трябва да е на 02.04, а аз на 27.03 започнах да усещам болки в корема и от двете страни, предимно верчер, но всякаш пулсиращи спазми. Получих и леко зацапване от дата 27, което се засили малко днес. Тук е моментът да кажа че болките в корема и зацаоването започнаха след секс, аз бях от горе и за първи път в живота ми получих пронизваща болка отвътре, след което започнах слабо да кървя, а болките са от няколко дни. Имам и др симптоми като болки в краката, по-скоро в колената, еднократно, но много силни, без видима причина както си лежах и ме заболяха и това продължи почти цяла нощ. А на следващия ден нямаше и следа от тези болки, но ме заболя кръстът. Много изтощена се чувствам и т.н. За това реших, че може да съм бременна и си напрвих тест, но показа отрицателен. Имам още два дни до дата на цикъл, възможно ли е да не е итчел вярно и нормално ли е това кървене. Всичко това е странно за моя организъм, а и имам странното усещане, че съм бременна.
    Ще се радвам да чуя мненето ви

13. didimihaylova

didimihaylova Нов потребител

Здравейте момичета....аз съм нова във форума...искам да ви споделя моите вълнения и относно чакането на 2те чертички!Вече 4 месеца с моя мъж правиме опити за бебе...и всеки месец тръпнеме в очакване...но този месец е различен...преди седмица,гърдите започнаха да ме болят много.Усещам леки болки ниско долу....имам чувството че ми се гади ... Не се чувствам комфортно като цяло!М трябва да ми дойде на 16..Силно се надявам да съм бременна и нямам търпение

14. deni

deni Активен потребител

Това са едни от признаците за бременност: (болки в гърдите, напрегнатост, болки ниско в корема), може да си направиш тест за бременност, но най-рано на първия ден от закъснението на цикъла, тоест най-рано на 16. късмет

15. didimihaylova

didimihaylova Нов потребител

Благодаря ти

16. Moniati

Moniati Нов потребител

Zdraveite hora ! Pisha vi na latinica poneje sym sviknala taka i predvaritelno se izvinqvam ! Imam edno pitane ii se nadqvam tuk da polucha otgovor . Ta vuprosyt mi e : opitvame se s priqtelq mi da imame bebe i mi zakysnqva s 9 dni . Poloviq akt beshe na 9.04 pravih si test predi 3 dena nqkyde , no beshe 1 chertichka . Koga moga da si napravq test otnovo ? Gyrdite mi sa mnogo naduti i me bolqt , no vse pak tova sa priznaci i za cikyl .
    Blagodarq vi predvaritelno ! Hubav den :)

17. deni

deni Активен потребител

Щом си го направила след първия ден от закъснението би трябвало да показва точно, но няма гаранция. Тестовете отчитат нивото на хормона на бременността ( понякога тестовете не го отчитат, защото нивото му в началото е по - ниско). Аз когато забременях, след закъснението си купих два теста за бременност на различни производители. Единия беше Шуър чек, а другия не помня точно, и двата бяха положителни. Така бях сигурна че съм бременна.

18. Moniati

Moniati Нов потребител

Predi malko chetoh , che testovete otchitali na 14tiq den ot zachevaneto . Pri men vsyshnost sa minali okolo 9 10 dena ot denq , v koito se symnqvam . Silno se nadqvam da sym bremenna ot veche 6 meseca opiti :(

19. deni

deni Активен потребител

Знам че тестовете отчитат след първия ден от закъснението, но колко дни след зачеването не знам точно, някои казват след седмия ден, други след дванадесетия ден. Може би зависи от теста. Другия вариант е кръвен тест в лаборатория. Аз лично бих изчакала, колкото и дълго да ти се струва времето.

20. sasha1996

sasha1996 Потребител

Здр.. Искам да попитам става вече 9м. Правиме опити с приятеля ми за бебе не става сега понеже цикяла ми закасня с 1 ден то беше на 3. 05 даси направяли тест моля пишете искаме много бебе мерси предвРителноо дайте сьвети в сайта съм нова..

21. deni

deni Активен потребител

Можеш да си направиш тест, а ако имаш търпение изчакай още малко, закъснение до около 2 - 3 дена е в рамките на нормалното. Може би ще е по сигурен и резултата от теста ако са минали поне 2 - 3 дни.

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Бременност Второ дете, кога? 8/2/15
Бременност Кога може да се забременее? 1/2/14

Сподели страницата