Кога най-рано мога да разбера дали съм бременна?

Дискусия в 'Бременност' започната от Aneta, 30/7/14.

1. Jeni86

Jeni86 Нов потребител

Здравейте искам да ви попитам нямам цикъл почти 3-ти месец по принцип ми се е случвало по 2месеца да нямам но това е защото имам заболяване на щитовидната жлеза,но започвам да се притеснявам много възможно ли е да съм бременна към средата на април имах кафеникаво с кръвчица.Трябва ли да си правя тест?

Сарита харесва това.
  2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. iva92

iva92 Нов потребител

Здравейте! Много се радвам че попаднах на този форум! Надявам се да помогнете и на мен както правите с много други жени .. Искам да ви попитам възможно ли е да ми закъснява ако имам проблем със щитояидната жлеза? Аз и мъжът ми правим опити от доста дълго време имам и един не сполучлив опит (спонтанен аборт) Сега закъснението ми е доста голямо 24 дни! Признаци за бременност немога да кажа точно че имам тъй като чувствам само напрегнатост в гърдите (както ми е и преди всеки МЦ) и другото е че доста ми се спи не съм толкова активна и динамична колкото попринцип! Благодаря ви предварително!

4. deni

deni Активен потребител

Имам автоимунно заболяване на щитовидната жлеза, което води до повишаване на TSH, високо и ниво влияе и на овулацията , тоест възможно е да не се осъществява редовно . Това със сигурност пречи на забременяването, затова ако реша да имам второ дете трябва да се консултирам с ендокринолог. Ако имате проблеми с щитовидната жлеза е възможно да ви закъснява, но не пречи и да си направите тест за бременност, защото ако сте бременни и в същото време имате проблеми с жлезата, трябва да се консултирате задължително с ендокринолог.

5. little_bee

little_bee Нов потребител

Здравейте. Не знам дали въпросът ми е за тази тема, но ще се радвам ако ми дадете съвет и мнение по въпроса. От близо 1 година с годеникът ми се опитваме да имаме дете, но след всеки месец отчаянието става все по-голямо. Този месец ми закъснява 3 дни, имам много голям апетит (не съм сигурна че това е признак) и преди седмица и половина имах тъмно кафяво зацапване. Доста съм объркана и за това ви пиша. :)

6. beby

beby Нов потребител

Zdraveite.Kakto vsichki ostanali jeni tuk i as iskm da popitam ,na 25.05.2016 mi beshe posledniqt den ot cikala i ot togava s maja mi se opitvame da imame bebe .Dnes stavat 11 dni ot togava i imam strannoto custvo che sam veche bremenna . Imam leko glavobolie leko gadene sqkash mi se povrashta no ne tochno a samo slümka mi se sabira v ostata i mnogo me stqga korema sutrin i vecer kato celineshto stava tam . Iskam da znam tova simptomi na bremenost li e . Molq Kajete mi kakvo znachi tova . Blagodarq predvaritelno

7. deni

deni Активен потребител

Тъмно кафеникаво зацапване може да е признак за бременност, имам приятелки които казват че са имали. Глада, стягането в корема също може да се дължи на бременност, за отделянето на слюнката не знам, но за по-сигурно си направете тест за бременност, след закъснението и късмет дано да е положителен.

Сарита и beby харесват това.
  8. beby

beby Нов потребител

Blagidarq za otgovora ,shte napravq test ako mi zakasnee tozi mesec nqma da barzam.Nali znaete barzata rabota Sram za maestora.

9. sasha1996

sasha1996 Потребител

Здр момичета искам да ви попитам днес става 4 я ден закаснението на цикала ми опитваме се с мъжа ми да правим бебе става 1г. Не става днес си направих тест излезе 1чертичка моля ви дайте ми съвети..

10. Natasha

Natasha Нов потребител

Здравейте дами изкам да попитам тези които знаят да ми отг. този месец цикъла ми закъснява с 3 4 дена нямам симптоми за бременост само,че вчера кам обяд ядох малко чипс мина 15 20мин и го поварнах вазможно ли е да съм бременна o_O:)

Последно редактирана: 10/6/16
  11. Моника Лазарова

Моника Лазарова Нов потребител

Здравейте и от мен :) имам няколко въпроси към вас. На 28 години съм,и с моя мъж искаме да имаме детенце... преди седмица и половина бях на гинеколог,тъй като имам много болезнен цикъл,и реших да се консултирам. От няколко месеца се опитваме да забременея,и не става. Та... след прегледа,гинеколога ми ме погледна на видеозон и видя,че матката ми е с намалени размери-4 см,не е доразвита,и ми преписа хапчета. Искам да ви попитам,да се притеснявам ли,че ще забременея трудно или всичко ще бъде наред? Иначе,съм си купила тест за бременност и нямам търпение утре сутрин да проверя. Днес ми е овулацията,и пак ще пробваме!!! Благодаря ви :)

12. Keri

Keri Нов потребител

Здравейте аз съм нова и искам да попитам мога ли да забременея по нармален път след като вече имам 2 неуспешни опита инвитро.Сега ми закъснява с 7 дни но и по принцип МЦ ми е нередовен.Дали има вероятност да сам бременна защото не искам пак да се разочаравам.Моля ако сте на ясно да ми отговорите

13. Моника Лазарова

Моника Лазарова Нов потребител

Има ли кой да отговори тук?

14. Mama

Mama Активен потребител

@Natasha Самият факт, че ти се е догадило от нещо което по принцип обичаш е признак за бременност, но може и причината да е другъде. Изчакай още малко и следи за други признаци и междувременно след седмица си направи тест за бременност, предполагам тогава ще ти покаже дали си бременна.

@Моника Лазарова, здравейте.
    След като сте ходили на гинеколог и ви е предписал лекарства, които ще ви помогнат, значи няма от какво да се притеснявате. Продължавайте да пробвате. Понякога е трудно, но след като гинеколога ви не е казал, че мисията е невъзможна, значи няма повод за тревога. При някой майки зачеватето става по-трудно, но не е невъзможно. За ваше успокоение, може да посетите и друг гинеколог за второ мнение, също така ви съветвам и вашият съпруг да си направи изследвания. Възможно е причината да не е при вас, а при вашата половинка.

@Keri доколкото съм наясно, няма причина да не се получи, а място за разочорование няма. След като имате желание за бебче, пробвайте и смело докато се получи. Хубаво е да се консултирате с специалист, а още по-хубаво е и вашата половинка да го стори. Така ще разберете каква е причината за трудното забременяване и ще имате по-голям шанс.

15. Keri

Keri Нов потребител

При нас проблема е в мен
    При мен има леко запушване на дясна тръба а при него всичко е наред но не се получава за сега.Все още не сам направила тест може би от страх да не е отрицателен отново

16. Veronika9876

Veronika9876 Нов потребител

Здравейте , с мъжа ми се опитваме да имаме бебе .. Закъснява ми с 2 дена и имам розово зацапване и болки в гърдите .. направих си тест,но ми излезна ,че е отрицателен.. Възможно ли е да не ми отчете теста все още ?

Последно редактирана: 21/6/16
  17. beby

beby Нов потребител

Zdraveite otnovo, na 20.06.2016 trqbvashe da mi doyde cikalat ,no vse oshte ne mi doyde zakasnqva mi vece s 4 dni , imam stranno glavobolie ,bolki dolo nisko , gardite mi sa naduti i me bolqt i imam golqm apetit .Vaprosat mi e da si napravq li test i tova simpto mi na bremenost li sa ?? . Chakam otgovor molq ☺️ .Blagodarq predvaritelno.

18. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Ако мислиш, че има причина да се притесняваш, тогава си направи тест.

19. Juliette999

Juliette999 Нов потребител

Здравейте. Искам да попитам и аз един въпрос. Тъй като с мъжът ми пробвахме няколко месеца да имаме бебче , но не стана. Този месец след известна пауза решихме да пробваме по стриктно. Лошото е че периодът ми е много различен на 35 40 44 дена. Казаха ми , че задържам фуликули. 1 година пих Logest( противозачатъчни) , за да ми се нормализират хормоните. Вече мина повече от година от както ги спрях. Сега пием с мъжът ми капсули витамин Е. Казаха , че е добре. Проблемът е , че не знам кога ми е овулацията. Тестовете зо ОВ са неточни при мен явно. Пробвах да си меря БТ и на 15я ден ми беше 36.9 . Силно се надявам да сме успели. На мъжете им е лесно, но ние знаем колко е дълго чакатето за двете чертички. Благодаря предварително :)

20. Ивелина88

Ивелина88 Нов потребител

Здравейте! Искам да попитам каква е вероятността от бременност,като днес на 28.06 е плодовит ден за мен и имах сношение без никакви предпазни мерки? С приятеля ми се опитваме от доста време но не се получава. Овулационния калкулатор изчисли,че овулацията ми е на 30.06.

21. beby

beby Нов потребител

Zdraveyte ,napravih si test i toi mi pokaza che ima 2 chertichki no vtorata cherta e bledo rozova vse pak tova znachi li che sam bremenna ?

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Бременност Второ дете, кога? 8/2/15
Бременност Кога може да се забременее? 1/2/14

Сподели страницата