Кога най-рано мога да разбера дали съм бременна?

Дискусия в 'Бременност' започната от Aneta, 30/7/14.

1. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

uspeH

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

Zdr,iskam,da,popitam,bqH bremena,na,dve,sedmici,pada,slet,sedmia,po4na,dame,capa,da,li,s1m,bremena,mola,odGovame,mi

4. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

5. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

Zdraveime ,

6. Сарита

Сарита Нов потребител

Здравейте може ли да ми кажете ако ми се замаява главата и цикъла ми закаснява вече 3-ти ден дали може да сам бременна ?

7. Камитооо

Камитооо Нов потребител

Здравейте мили дами..
    Искам да ви питам кога мога да разбера кога съм в овулация ..
    От 1година с партньора ми пробваме но винаги идва огромно разочорование... много искаме да дойде времето в което тестът за бременност ще бъде с 2 черти ..
    Моля ви дайте ми някакъв съвет как мога да забременея??

8. Невито

Невито Нов потребител

Здравейте. С приятелят ми правим опити за бебенце. Последният ми МЦ беше на 19.01, а плодивитите ми дни 31,1,2,3,4. Преди 2 дена получих много леко кафеникаво зацапване, а днес е малко пи-наситено червено и малко повече. Иначе от 5-6 дена имам болки в кръста, подути и чувствителни гърди, гадене, дори и не ми се пуши. Има ли вероятност да очаквам бебенце. Следващия ми МЦ пише, че трябва да е на 17.02.... Кога мога да си направя тест? Благодаря и лек ден :)

9. Denito

Denito Нов потребител

Zdraveite :) iskam da popitam koga nai-rano moga da razbera dali sum bremenna tai kato poloviq akt beshe na 06.03 i v menstryalniq kalendar pisheshe che v tozi period sum s visoka stepen na bremennost.. imam mnogo stranna bolka nisko doly v korema i bolki v krusta i krakata tova vuzmojno li e da e simptom za bremennost sled koeto imashe i vtori polov akt na 09.03 tovaga menstryalniq kalendar izpisvashe sredna stepen na zabremenqvane .. iskam da razbera kolkoto e vuzmojno po skoro.. molq vi za suvet blagodarq predvaritelno

10. xaviityy

xaviityy Нов потребител

Здравейте, аз съм на 17 и съм наистина притеснена, миналия месец на 14.02 за последното имах полов акт с приятеля ми, от тогава всичко беше наред, четох за симптомите, нямах нито един, но днес ми дойде цикъла, и менструалната кръв беше кафява..Четох че било при ранна бременност, още в началото... Боя се дали наистина съм бременна...

11. rouzii

rouzii Потребител

zdraveitee mojeli da vi popitam dnes si napravih test i mi izlezna edna 2 cherta no mnogo bleda tova znachi li che moje da sam bremena pak mi zakasniva vechee 3 dena ... :) :)

12. AnnaAvstriiska

AnnaAvstriiska Нов потребител

Здравейте нова съм искам да попитам нещо. Правим опити за бебенце. Цикъла ми беше на 8 март. От 22-ри март деня на овулация до сега имам болки в гърдите малко след това и напрегнати гърди и болезнени зърна. От 3-4 дни голям апетит особено сутрин. През целия ден нещо ми се хапва също. Толкова съм гладна сутрин, че мога да ям от снощното ястие...Което ми е странно...Никога не съм закусвала с винен кебап или с пиле с ориз...??!! Нямам гадене.Имам постоянно привършване ниско долу. Отпаднало ми е малко лежи ми се повече. Запушен ми е малко носа кихам си от време на време като при настинка. Ама ми е така поне от 10 дни...Хем съм болна хем не съм. Главоболие леко и си мисля , че е вследствие на неразположението ми. И нещо ми пари като при цистит. Цикъла ми трябва да е на 5 април. Незнам възможно ли е да има нещо или си съобразявам. Нека ми отговори някой. Предварително благодаря.

13. rouzii

rouzii Потребител

zdraveitee silno sam pritesnena i malko uplashena posledno na 23.02..17 doide mi cikala no pres tozi mart vobshte niqmah vzeh si test za breemenost i mi pokaza 2 cherta no mn bleda sled nqkolko dni pak vzimam i pak mi pokazva 2 cherta no manichko po svetla ot pridishniq test za bremenost sled tva hodesh na ginikolog ginikologa potvardi bremenosta mi kaza che bebeto e dobre che oshte e mnogo manichak i che sam na 2 sedmica zaradvah se mnogo ..no sled nqkolko dni na 1 april pochnah da karvq i tva veche mi e 3 den ot karveneto vse edno mi e mesechniq cikal hodeh pri drug ginikolog tq mi otgovori che moje da ne sam bila bremena pak posle vika ima plodov sak.. MOLQVI pomognete mi ne znam kakvo da pravqq ... :(

14. rouzii

rouzii Потребител

NQKOI TUKA OTGOVARQ LI ? ? ILI NA PRAZNO SI PISHEM

Габриела Георгиева харесва това.
  15. aleksche

aleksche Нов потребител

Здравейте,
    нова съм и ми е малко странно. С моя приятел направихме опити за бебче :) и за щастие уцелихме момента когато, се предполага че съм в оволация (нали не може да бъде пресметната с точност). Та въпроса ме и от една седмица ме някак странно ходя твърде често на тоалетна без да пия толкова течности. По принцип пуша и съм със ниско кръвно и докато не си изпия кафето (минимум 2 заради кръвното) не се чувствам ок, но от известно време дори и да го изпия през деня ми става пак малко лошо и имам някакво странно усещане в коремчето, а и все едно имам заседнала буца в гърлото и ми се повдига от време на време. Ние започнахме с опитите на 13.04 и миналата седмица си взех тест, но естествено беше отрицателен (беше твърде рано). Сега трябва да ми дойде на 01.05 и се чудя дали ако пак си взема тест преди 01.05 ще покаже нещо или да изчакам още малко?
    Моля за помощ :):):)
    Благодаря

rouzii харесва това.
  16. Габриела Георгиева

Габриела Георгиева Потребител

Здравейте съвсем нова съм тук :) Искам да попитам нещо тук :) Със моят мъж във събота превихме любов... Тогава ми беше овулацията , но мъжът ми малко свърши в мен :) Бих искала да попитам кога мога да направя тест за бременност и дали има шанс да съм бременна :) Забравих да добавя имаме дъщеричка на 2г. и 1м. :) Благодаря за отговора :) Аз искам бебе и той също, но се притеснява , че е рано :) Забравих да добавя още , че одеве има бола долу ниско и леко в кръста тъпа болка ! ???

Последно редактирана: 1/5/17
  17. Габриела Георгиева

До колко знам има ли втора чертичка макар и бледа има бременност :) Затова ви казвам честито :)

18. Габриела Георгиева

Здравейте съвсем нова съм тук :) Искам да попитам нещо тук :) Със моят мъж във събота превихме любов... Тогава ми беше овулацията , но мъжът ми малко свърши в мен :) Бих искала да попитам кога мога да направя тест за бременност и дали има шанс да съм бременна :) Забравих да добавя имаме дъщеричка на 2г. и 1м. :) Благодаря за отговора :) Аз искам бебе и той също, но се притеснява , че е рано :) Забравих да добавя още , че одеве има бола долу ниско и леко в кръста тъпа болка ! ???

rouzii харесва това.
  19. rouzii

rouzii Потребител

20. rouzii

rouzii Потребител

21. Габриела Георгиева

Много ви Благодаря за отговора Бетина :) Аз започнах да си мисля , че не съм , но каквото е такова ако не е сега то когато му дойде времето :)

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Бременност Второ дете, кога? 8/2/15
Бременност Кога може да се забременее? 1/2/14

Сподели страницата