Кога най-рано мога да разбера дали съм бременна?

Дискусия в 'Бременност' започната от Aneta, 30/7/14.

1. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

uspeH

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

Zdr,iskam,da,popitam,bqH bremena,na,dve,sedmici,pada,slet,sedmia,po4na,dame,capa,da,li,s1m,bremena,mola,odGovame,mi

4. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

5. mariqnaaa

mariqnaaa Потребител

Zdraveime ,

6. Сарита

Сарита Нов потребител

Здравейте може ли да ми кажете ако ми се замаява главата и цикъла ми закаснява вече 3-ти ден дали може да сам бременна ?

7. Камитооо

Камитооо Нов потребител

Здравейте мили дами..
    Искам да ви питам кога мога да разбера кога съм в овулация ..
    От 1година с партньора ми пробваме но винаги идва огромно разочорование... много искаме да дойде времето в което тестът за бременност ще бъде с 2 черти ..
    Моля ви дайте ми някакъв съвет как мога да забременея??

8. Невито

Невито Нов потребител

Здравейте. С приятелят ми правим опити за бебенце. Последният ми МЦ беше на 19.01, а плодивитите ми дни 31,1,2,3,4. Преди 2 дена получих много леко кафеникаво зацапване, а днес е малко пи-наситено червено и малко повече. Иначе от 5-6 дена имам болки в кръста, подути и чувствителни гърди, гадене, дори и не ми се пуши. Има ли вероятност да очаквам бебенце. Следващия ми МЦ пише, че трябва да е на 17.02.... Кога мога да си направя тест? Благодаря и лек ден :)

9. Denito

Denito Нов потребител

Zdraveite :) iskam da popitam koga nai-rano moga da razbera dali sum bremenna tai kato poloviq akt beshe na 06.03 i v menstryalniq kalendar pisheshe che v tozi period sum s visoka stepen na bremennost.. imam mnogo stranna bolka nisko doly v korema i bolki v krusta i krakata tova vuzmojno li e da e simptom za bremennost sled koeto imashe i vtori polov akt na 09.03 tovaga menstryalniq kalendar izpisvashe sredna stepen na zabremenqvane .. iskam da razbera kolkoto e vuzmojno po skoro.. molq vi za suvet blagodarq predvaritelno

10. xaviityy

xaviityy Нов потребител

Здравейте, аз съм на 17 и съм наистина притеснена, миналия месец на 14.02 за последното имах полов акт с приятеля ми, от тогава всичко беше наред, четох за симптомите, нямах нито един, но днес ми дойде цикъла, и менструалната кръв беше кафява..Четох че било при ранна бременност, още в началото... Боя се дали наистина съм бременна...

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Бременност Второ дете, кога? 8/2/15
Бременност Кога може да се забременее? 1/2/14

Сподели страницата