Кога най-рано мога да разбера дали съм бременна?

Дискусия в 'Бременност' започната от Aneta, 30/7/14.

1. Gergana-2104

Gergana-2104 Нов потребител

Здравейте,
    На 6.май ми свърши м.ц. и на 10.май с приятеля ми правихме секс . Проблена е че когато прекъсна да свтрши не можа до край и продължихме пак . От няколко дена имам засилен апетит и умора , също така корема ми е леко подут в долната част и усещах болка която вече спря . Може ли да съм бремена ?

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. malkata

malkata Нов потребител

Здравейте, радвам се, че успях да се свържа със вас. Моят въпрос е дали съм бременна, в случай, че с приятеля ми на 28,05 бяхме в полов контакт, но без презерватив той свърши съвсем малко в срамните устни и го ппродължи в леглото, но пък аз не усетих точно,че той съвсем малко ме оцапал и аз точно туй време си опипвах срамните устни и бръкнах във вагината .. не съм пила хапчета, нищо само се ровя в интернет, моля да ми помогнете мога ли да забременея в този случай? .. не знам дали успях да ви обесня добре ситуацията. Ако имате въпроси питайте, чакам отговори, благодаря ви предварително.

Последно редактирана: 1/6/17
  4. Olq

Olq Нов потребител

Здравейте момичета... днес си направих профила и искам да попитам как по рано мога да разбера дали съм бременна.трябваше да ми дойде на 02.06 закъснявя ми. Дали може да съм забременяла от това,че с приятелят ми го направихме на 27.05,но той не свърши вътре,а отвън,но веднага след това го вкара пак? И преди 2 дни той свърши почти вътре докато свършваше го искара,но вече нямаше почти нищо когато го искара.
    Ще съм ви благодарна ако ми подскажете.!

5. Бебчето

Бебчето Нов потребител

Zdraveite iakam da politam ako chustavm che neahto marda v men i me rita da li sam bremena po princip bqx dvapati bremena no naprviq pat beshe nejelana bremenost a vtrorata spontanen abort iskam da si i imam mnogo edno bebche no nezna. Dali si vaobrazqvam che sam bremena

6. Andriana

Andriana Нов потребител

7. Михаела1312

Михаела1312 Нов потребител

Здравейте, искам да попитам възможно ли е ако приятелят ми е имал няколко капки сперма по пръстите си и след това е проникнал в мен с тях, да забременея?

8. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Не.

9. Нинианс

Нинианс Нов потребител

Здравейте аз съм нова тук и реших да ви пиша за да ми кажете какво мислите по моя въпрос.Значи този месец плодородните дни ми бяха от 09.08 до 15.08 като на 14.08 ми е била овулацията с моя мъж имахме полов контакт както на 12.08 така и на 14.08 та въпроса ми е дали има шанс да съм забременяла.Като признаци единственното което имам че съм си изгубила апетита и когато седна да хапна нещо се засищам от много малко спи ми се малко повечко и най странното е че постоянно се чувствам възбудена случвало ли й се е на някоя от вас нещо подобно и кога най рано мога да си направя тест тъй като трябва да ви дойде чак на 28.08.Ще съм ви благодарна ако ми отговорите

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Бременност Второ дете, кога? 8/2/15
Бременност Кога може да се забременее? 1/2/14

Сподели страницата