Кои дамски форуми са Ви любими?

Дискусия в 'Свободна дискусия' започната от Nevena, 8/2/15.

  1. Nevena

    Nevena Потребител

    Регистрация:
    8/2/15
    Мнения:
    21
    Пол:
    Жена
    От скоро посещавам няколко форума, като този тук:) . Тези на Бгмама и Розали са ми любими, защото почти няма тема, която е за бременност и да не е обсъждана. Виждам, че и тук има доста теми и мнения, които ме въллнуват и за това се регистрирах. За вас кои са любими и често ли ги посещавате?
     
  2. Google AdSense Реклама



    за да скриеш рекламите.
  3. Aloma

    Aloma Добре познат потребител

    Регистрация:
    9/2/15
    Мнения:
    45
    Безспорно бгмама ми е фаворит, макар, че в последно време там май повече теми с простотии срещам, отколкото наистина любопитни, но пък почти винаги успявам там да намеря отговора на някой въпрос, който ме вълнува.

    Преди време, честичко си позволявах и аз да давам съвети, но след като няколко пъти бях скастряна, реших, че мога само да вземам на готово каквото ме интересува и толкова. Виждам, че този форум е доста нов и все още няма явно толкова много хора, но също така виждам, че има потенциал и дай боже да се заформим една приятна дружинка и тук.
     
Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Свободна дискусия Видовете каишки при дамските часовници 2/7/21
Свободна дискусия Дамски поли 12/11/19
Свободна дискусия Дамски тениски? 29/3/19
Свободна дискусия Хубави дамски долнища 22/2/19
Свободна дискусия Дамски обувки? 5/2/18

Сподели страницата