На лов за дрехи

Дискусия в 'Моден подиум' започната от elkamanolova, 11/9/16.

1. elkamanolova

elkamanolova Добре познат потребител

Септември е вече на лице, а с него и прохладата започна да се усеща с по-голяма сила. Аз постепенно започнах да преподреждам гардероба си и установих, че нямам много дрехи за по-студените дни. Вие как ще посрещнете есента и зимата, ще си купувате ли нови дрехи или имате от миналата година? Набелязахте ли си вече някои по-дебели дрехи, ако да, споделете и да обменим малко идеи и интересни находки.

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Вчера започнах да си търся по-дебели дрехи, но нещата не се получиха по план. От погледа ми не успяха да убягнат роклите на Caramella-online.com и се изкуших и си поръчах една рокля. Гледах да е дълга и подходяща за есента. Нямам търпение да пристигне. Някой друг ден пак ще търся по-дебели дрехи. :D

4. daisy777

daisy777 Потребител

иначе навсякъде има някакви статии за първия учебен ден и с какви детски дрехи тр да облечем учениците :D ама на мен не ми помагат особено...o_O

5. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Няма смисъл от тези статии, всяка майка облича детето си по собствения си вкус.

6. ivanova79

ivanova79 Нов потребител

7. mikaela

mikaela Добре познат потребител

Онзи ден бях на шопинг, тъй като в края на месеца съм на годинка. Харесах си една страхотна бутикова рокля, но за съжаление не мога да си я позволя. Прибрах се вкъщи малко тъжна. На следващия ден, докато ровя в Интернет, съвсем случайно попаднах на тази страница . Видях, че условията за отпускане на бърз кредит са доста приемливи. Взех нужната сума и сега имам така мечтаната от мен рокля. Веднъж и аз да си угодя и да получа това, което искам.

8. elkamanolova

elkamanolova Добре познат потребител

И аз обичам да се глезя, няма нищо лошо в това. :D

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Моден подиум Магазин за мъжки дрехи 13/9/17

Сподели страницата