Какви идеи сте сбъдвали или просто са ви хрумвали за детски рожден ден? При нас скоро ще има рожденик и си мисля, че трябва да го изненадаме малко по-нестандартно. Били сме вече в няколко детски къта за рожден ден и съм убедена, че трябва да го направаим например на открито. Малко украса и разбира се аниматори, какво мислите?
Принципно идеята не е никак лоша, но за съжаление май е раничко все още за празнуване на Рожден Ден на открито. Ако е топло времето както и да е, но с тези грипове, по-скоро бих ти препоръчала да отидете например в някой детски кът. Иначе позната празнуваше миналата година рожденият ден на сина си в един градски парк. Съвсем импровизирано и на дечицата им хареса. Прекараха си страхотно!