Пазарувате ли от Интернет?

Дискусия в 'Шопинг терапия' започната от Maya, 20/7/14.

1. Maya

Maya Потребител

Наречете ме старомодна, но нещо не мога да се престраша да си поръчам нещо от Интернет. Друго си е човек да отиде да място и както се казва "Око да види, ръка да пипне", но виждам, че все по-модерно става да се пазарува от Интернет и явно има доста привърженици на Интернет шопинг-а?

Вие пазарувате ли от Интернет? Какво последно купихте? Какво правите, ако да речем роклята/обувките не ви станат?

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. Трис

Трис Нов потребител

Редовно пазарувам от доста време и само 1-2 пъти съм имала проблеми с размери и то най-вече на обувките. На мен ми е неудобно да ги връщам, въпреки, че по закон, когато купуваш от онлайн магазин, можеш да върнеш стоката в рамките на 7 работни дни, затова и ако нещо не е ок го препродавам на приятелки или в Продавалника (сегашният OLX).

4. deni

deni Активен потребител

Аз доста често пазарувам от Интернет и наистина съм доволна. Пазарувам предимно дрехи, но съм си поръчвала и обувки. Там има много по-голямо разнообразие на модели и номера. Аз нося размер М и обикновено не го намирам по магазините, затова поръчвам от Интернет. Още по-лесно избирам дрехи и обувки от сайтове, в които има качено и видео ревю на самата дреха.

5. Ангелина Генова

Ангелина Генова Потребител

И аз редовно поръчвам от Интернет. Най-често поръчвам обувки от paolobotticelli.com и съм много доволна. Поръчките пристигат много бързо за около 3 работни дни, и ако поръчката ми е над 20 лева, доставката е безплатна. Тъкмо днес си поръчах много сладки (тъмно бежови на цвят) ежедневни обувки. А има и мъжки обувки, както и много хубави дамски и мъжки чанти.

Андон Иванов харесва това.
  6. elkamanolova

elkamanolova Добре познат потребител

90 процента от нещата, които съм си купила в последната година, са от интернет. Купувам всичко от А до Я от интернет.

7. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Аз постоянно правя поръчки по Интернет. Всякакви неща съм купувала онлайн. Последно си поръчах страхотни кецове от http://www.sportrespect.com/damski/obuvki/ketsove . Изключително готини и качествени обувки. Най-много ми харесва това в Интернет пазаруването, че може да откриеш страхотни неща.

Последно редактирана: 21/11/16
  8. elkamanolova

elkamanolova Добре познат потребител

Сега го разгледах и наистина има много хубави дрехи и обувки и доста промоции.

9. pepimili

pepimili Потребител

Аз също харесвам да пазарувам онлайн. Определено в днешно време е много популярно и спестяващо време. Последно си купих страхотни боти от http://obuvkite.net/c/damski-obuvki/Damski-boti

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Шопинг терапия Пазарувате ли от Ebay? 27/1/15
Шопинг терапия Пазарувате ли от AliExpress ? 16/1/15

Сподели страницата