Самсунг или Айфон

Дискусия в 'Шопинг терапия' започната от cyberpunk00, 21/2/20.

1. cyberpunk00

cyberpunk00 Активен потребител

Привет! Телефонът ми вече не става за нищо като освен, че е стар, дисплеят му е напукан и едвам работи. Чудя се много какъв телефон да си взема в рамките на 1000лв като се колебая между Самсунг и Айфон. Досега съм бил с Huawei и не съм особено доволен. Бързо започна да забива и цикли в приложенията плюс батерията след първата година спря да изкарва и половин ден. Общо взето фактор са батерията и камерата. Как мислите в този диапазон коя марка предлага по-добри телефони.

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. plamkoji

plamkoji Потребител

Определено тук няма място за чудене. Айфон са класа над другите марки телефони като във всички отношения са в пъти по-добре. Затова и държат цена и са предпочитана марка от повечето хора. Самият телефон излъчва класа и определено си заслужава парите. Можеш да разгледаш смартфони apple от Restore.bg като за айфон като в твоя отделен бюджет ще си вземеш според мен X моделът, който е наистина страхотен.

4. cyberpunk00

cyberpunk00 Активен потребител

Разгледах и си харесай 8-цата. След като си я взех останах много очарован как снимка. Определено айфон няма нищо общо с другите телефони.

5. linkmystica

linkmystica Добре познат потребител

Последно редактирана: 20/5/20
  6. optimeon

optimeon Добре познат потребител

Почти всичките ми устройства са на apple и съм толкова доволна!!!! Изключително качествени са

7. linkmystica

linkmystica Добре познат потребител

така си е. аз не разбирах целия хайп, но след като си купих iphona-a осъзнах защо е такава "мания"

8. toshkokit85

toshkokit85 Потребител

Разбира се, че Самсунг и то винаги предпоследния модел. Точно това днес гледах че S10-ката я има на добра цена ето тук в един от най-големите такива магазини онлайн. Като качество самсунга гони успешно ябълките, само че цената му е много по-ниска а общо взето и двата производителя са направили така телефоните, че да трябва след 2 години да ги смениш, ама то е и логично щото всичко се развива много бързо. Аз не бих си купил айфон особено при почакващата му се цена всеки месец.

9. optimeon

optimeon Добре познат потребител

може да прозвучи тъпо, но не ми харесва дизайнът на самсунг

Сподели страницата