Стоки за дома в Джъмбо

Дискусия в 'Обзавеждане, дом и градина' започната от Мирослав, 21/2/14.

1. Мирослав

Мирослав Добре познат потребител

Понеже магазина на Джъмбо в Бургас е на доста неудобно място, никога не бях стъпвал в тази търговска верига. Онзи ден ходих да правя компания на един приятел, и останах приятно изненадан. Мислих си че има само и единствено играчки, а се оказа че има много неща за дома. Цените са също прилични, а избора е доста голям. Та пиша тук, ако някой търси неща като декорация за дома или нещо от сорта, нищо не пречи да хвърли един поглед в Джъмбо. Мисля че има какво да се види, а както вече казах и цените са добри.

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. Андон Иванов

Андон Иванов Администратор От екипа на bebefon.bg

Благодаря, много полезната информация. Ако имам път към Бургас ще мина да хвърля един поглед. Можеш ли само да ме упътиш къде точно се намира този хипермаркет?

4. Мирослав

Ето тук: https://maps.google.bg/?ll=42.572251,27.410728&spn=0.006574,0.009645&t=h&z=17
    Вероятността да се объркаш е доста голяма. Ако идваш от Карнобат, преди да влезеш в града се пада в дясно. Ти вероятно ще дойдеш от посока Бургас, трябва да се качиш на детелината и да слезеш в обратната лента.

5. Андон Иванов

Андон Иванов Администратор От екипа на bebefon.bg

Лелееее то това на ма*ната си :) Странно решение да отворят там такъв магазин, може би ако бяха го направили в града, щеше да имат много повече клиенти :)

6. Мирослав

Явно чакат града да се разрастне :D

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Обзавеждане, дом и градина Идеи и интересни реализации на мебели за дома и офиса 13/1/16

Сподели страницата