Търся инкубатор за яйца

Дискусия в 'Зоо Клуб' започната от faz1, 7/8/14.

1. faz1

faz1 Нов потребител

Здравейте. Разглеждам сайтове за продажби на инкубатори за люпене на яйца. Някой има ли впечатления от специално този сайт за инкубатори ?

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. Андон Иванов

Андон Иванов Администратор От екипа на bebefon.bg

Здравей,
    промених заглавието на темата ти с цел да стане по-ясно на потребителите какво точно ти трябва, за да може по-лесно да се намери някой който да ти помогне с някакъв адекватен отговор.

Признавам по темата съм бос, но и след кратко претърсване няма май много фирми, които да предлагат подобна стока. Повечето от инкубаторите за яйца, които намерих да се предлагат са основно в сайтове за обяви и от частни лица, които са си ги направили сами. Всъщност май повечето хора в България си правят сами инкубатори за яйца и по мое впечатление не е и много сложно.

Предполагам инкубаторите, които търсиш са основно за домашна употреба, понеже тези инкубатори в сайта не ми изглеждат да са за промишлено ползване.

Всъщност ето и на какво попаднах по темата, което може да ти помогне да си направиш сам инкубатор, а ако ли не, взимай направо от този сайт. В край на сметка предлагат и някаква гаранция. ;)

4. faz1

faz1 Нов потребител

Много ти благодаря, този го зная, много е некоректен, поразрових се за него и видях доста негативни мнения и недоволни клиенти които са писали.

Андон Иванов харесва това.
  5. Андон Иванов

Андон Иванов Администратор От екипа на bebefon.bg

Възможно е, както споменах не съм много запознат с темата, така, че мога само да ти благодаря, че улесняваш потребителите с тази информация ;)

Така и не каза, за промишлена употреба ли ти трябва или за в домашни условия. Като гледам не е много трудно да се направи инкубатор. Трябват ти само няколко неща, които могат да се открият из техничарските магазинчета и няколко часа да си измайсториш инкубатора.

Ако имаш мерак и време за това, кажи да потърсим някой полезна статия по темата и да измайсторим един инкубатор... нали Българите се славим с това ;)

6. faz1

faz1 Нов потребител

Доста четох по темата, аз нямам време да се занимавам да го правя, инкубатора е за баща ми, но май ще се спра на този сайт www.inkubatorbg.alle.bg , поне за него няма негативни мнения от клиенти.

Сподели страницата