Хубава и бюджетна екскурзия

Дискусия в 'Хоби и развлечение' започната от nikipetkov, 30/3/19.

1. nikipetkov

nikipetkov Добре познат потребител

Привет! След месец и половина жена ми ще има рожден ден - юбилей и искам да го отпразнуваме малко по-нетипично за нас. Затова реших да организирам малка екскурзия за нас двамата, обаче нямам идея къде. Иска ми се да е малко по-хубав, луксозен хотел, all inclusive, да не трябва да се притесняваме къде ще ядем и колко допълнителни разходи ще имаме, би било хубаво да има и спа или някакъв минерален басейн. Но нямам никаква идея за място, никога не съм обикаляла зимните ни курортни селища. Можете ли да ми препоръчате подобно място, което естествено и да е по-джоба ?

2. Google AdSense Реклама

за да скриеш рекламите.
  3. ivafileva

ivafileva Добре познат потребител

Аз лично много обичам да пътувам и да се глезя! Преродих се когато открих този сайт: https://vsichkioferti.bg/tourism/luksozni-hoteli Пълно е с най-добрите оферти, които можеш да намериш от всеки друг сайт. Сортираш си ги и си ти! А тази страница, която изпращам мисля, че е точно това, което търсиш. И много ти препоръчвам нашите курорти. И съм на мнение, че първо трябва да си посетим родните места, преди да тръгнем да ходим по чужбина, защото имаме прекрасни такива.

4. nikipetkov

nikipetkov Добре познат потребител

Съгласен съм с теб! Обожавам да пътувам из България! Благодаря за сайта, не бях попадал на него, но видях наистина много добри оферти, от които със сигурност ще се възползвам.

Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
Форум Заглавие Дата
Хоби и развлечение Препоръчайте ми хубава книга 20/7/14

Сподели страницата