как определяте само три езика и искате всички други племена и народи да бъдат слепи и глухи?
Дискусия в 'Възпитание и образование' започната от коджамихалев, 8/6/21.
Страница 2 от 2
Страница 2 от 2
Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
| Форум | Заглавие | Дата |
|---|---|---|
| Възпитание и образование | на НЕМски език само с конете | 21/9/21 |
| Възпитание и образование | цар и самодържец на всички българи и гърци | 2/6/21 |
| Възпитание и образование | само едно учреждение е вечно - училището | 5/3/21 |
| Възпитание и образование | мълчи, само мърда устни и мига | 26/2/20 |
| Възпитание и образование | само църррр! | 22/7/19 |