какви са основанията да не се признае средновековната царска титла на симеон I?
Дискусия в 'Възпитание и образование' започната от коджамихалев, 2/6/21.
Страница 1 от 2
Страница 1 от 2
Други теми, които вероятно биха ви били полезни:
| Форум | Заглавие | Дата |
|---|---|---|
| Възпитание и образование | Несъвършеният няма никакви шансове | 27/3/19 |